Dark Seal

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Pacman
Pacman
Pacman Plus
Pacman Plus
Ms. Pacman
Ms. Pacman
Hyper Pacman
Hyper Pacman
Punk Shot
Punk Shot
Toki
Toki
Liquid Kids
Liquid Kids
Dark Seal
Dark Seal
Pengo
Pengo

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Dark Seal Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dark Seal oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dark Seal oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dark Seal oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dark Seal oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dark Seal oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dark Seal oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dark Seal oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dark Seal oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dark Seal oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dark Seal oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dark Seal oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dark Seal