Combatribes

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mutant Fighter
Mutant Fighter
World Heroes
World Heroes
Street Smart
Street Smart
Combatribes
Combatribes
Prisoners Of War ( POW )
Prisoners Of War ( POW )
Ninja Gaiden
Ninja Gaiden
Gang Wars
Gang Wars
Altered Beast
Altered Beast
Caveman Ninja
Caveman Ninja

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Combatribes Oyunu Nasıl Oynanır ?

Combatribes oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Combatribes oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Combatribes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Combatribes oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Combatribes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Combatribes oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Combatribes oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Combatribes oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Combatribes oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Combatribes oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Combatribes oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Combatribes - Savaşçılar