Prisoners Of War ( POW )

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mutant Fighter
Mutant Fighter
World Heroes
World Heroes
Street Smart
Street Smart
Combatribes
Combatribes
Prisoners Of War ( POW )
Prisoners Of War ( POW )
Ninja Gaiden
Ninja Gaiden
Gang Wars
Gang Wars
Altered Beast
Altered Beast
Caveman Ninja
Caveman Ninja

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Prisoners Of War Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prisoners Of War oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Prisoners Of War oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Prisoners Of War oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Prisoners Of War oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Prisoners Of War oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Prisoners Of War oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Prisoners Of War oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Prisoners Of War oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Prisoners Of War oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Prisoners Of War oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Prisoners Of War oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Prisoners Of War ( POW ) - Savaş Esirleri