Air Buster

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Air Buster

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend Of Galahad
Legend Of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Air Buster Oyunu Nasıl Oynanır ?

Air Buster oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Air Buster oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Air Buster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Air Buster oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Air Buster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Air Buster oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Air Buster oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Air Buster oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Air Buster oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Air Buster oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Air Buster oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.