Bad Dudes

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Bad Dudes - Kötü Adamlar

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend of Galahad
Legend of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

DİĞER OYUNLAR


Bad Dudes Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bad Dudes oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bad Dudes oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bad Dudes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bad Dudes oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bad Dudes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bad Dudes oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bad Dudes oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bad Dudes oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bad Dudes oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bad Dudes oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bad Dudes oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.