Battle Chopper

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend Of Galahad
Legend Of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Battle Chopper Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battle Chopper oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Battle Chopper oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Battle Chopper oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Battle Chopper oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Battle Chopper oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Battle Chopper oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Battle Chopper oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Battle Chopper oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Battle Chopper oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Battle Chopper oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Battle Chopper oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Battle Chopper - Savaş Helikopteri