Black Tiger

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Black Tiger - Siyah Kaplan

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend Of Galahad
Legend Of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Black Tiger Oyunu Nasıl Oynanır ?

Black Tiger oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Black Tiger oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Black Tiger oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Black Tiger oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Black Tiger oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Black Tiger oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Black Tiger oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Black Tiger oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Black Tiger oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Black Tiger oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Black Tiger oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.