Legend Of Galahad

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend Of Galahad
Legend Of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Legend Of Galahad Oyunu Nasıl Oynanır ?

Legend Of Galahad oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Legend Of Galahad oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Legend Of Galahad oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Legend Of Galahad oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Legend Of Galahad oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Legend Of Galahad oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Legend Of Galahad oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Legend Of Galahad oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Legend Of Galahad oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Legend Of Galahad oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Legend Of Galahad oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Legend Of Galahad