R Type

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Bad Dudes
Bad Dudes
Karnov
Karnov
Legend Of Galahad
Legend Of Galahad
Black Tiger
Black Tiger
Battle Chopper
Battle Chopper
Terminator
Terminator
R Type
R Type
R Type 2
R Type 2
Air Buster
Air Buster

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


R Type Oyunu Nasıl Oynanır ?

R Type oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. R Type oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında R Type oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise R Type oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra R Type oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

R Type oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, R Type oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. R Type oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. R Type oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, R Type oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe R Type oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


R Type