Alisia Dragoon

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jungle Book
Jungle Book
Tarzan
Tarzan
Alisia Dragoon
Alisia Dragoon
Castlevania - Bloodlines
Castlevania
Bloodlines
Pirates
Pirates
Comix Zone
Comix Zone
Mickey Mania
Mickey Mania
Alex Kidd - In the Enchanted Castle
Alex Kidd
In the Enchanted Castle
Animaniacs
Animaniacs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Alisia Dragoon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alisia Dragoon oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Alisia Dragoon oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Alisia Dragoon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Alisia Dragoon oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Alisia Dragoon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Alisia Dragoon oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Alisia Dragoon oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Alisia Dragoon oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Alisia Dragoon oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Alisia Dragoon oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Alisia Dragoon oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Alisia Dragoon