Jungle Book

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Jungle Book - Orman Kitabı

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jungle Book
Jungle Book
Tarzan
Tarzan
Alisia Dragoon
Alisia Dragoon
Castlevania - Bloodlines
Castlevania
Bloodlines
Pirates
Pirates
Comix Zone
Comix Zone
Mickey Mania
Mickey Mania
Alex Kidd - In the Enchanted Castle
Alex Kidd
In the Enchanted Castle
Animaniacs
Animaniacs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Jungle Book Oyunu Nasıl Oynanır ?

Jungle Book oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Jungle Book oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Jungle Book oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Jungle Book oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Jungle Book oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Jungle Book oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Jungle Book oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Jungle Book oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Jungle Book oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Jungle Book oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Jungle Book oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.