Beauty and the Beast
Roar of the Beast

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Beauty and the Beast - Roar of the Beast

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Blades of Vengeance
Blades of Vengeance
Beauty and the Beast - Roar of the Beast
Beauty and the Beast
Roar of the Beast
Bishoujo Senshi - Sailor Moon
Bishoujo Senshi
Sailor Moon
James Bond - The Duel
James Bond
The Duel
Chiki Chiki Boys
Chiki Chiki Boys
Dick Tracy
Dick Tracy
Mega Turrican
Mega Turrican
The Tick
The Tick
Ristar
Ristar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Beauty and the Beast Oyunu Nasıl Oynanır ?

Beauty and the Beast oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Beauty and the Beast oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Beauty and the Beast oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Beauty and the Beast oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Beauty and the Beast oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Beauty and the Beast oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Beauty and the Beast oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Beauty and the Beast oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Beauty and the Beast oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Beauty and the Beast oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Beauty and the Beast oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.