Bishoujo Senshi Sailor Moon

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Blades of Vengeance
Blades of Vengeance
Beauty and the Beast - Roar of the Beast
Beauty and the Beast
Roar of the Beast
Bishoujo Senshi - Sailor Moon
Bishoujo Senshi
Sailor Moon
James Bond - The Duel
James Bond
The Duel
Chiki Chiki Boys
Chiki Chiki Boys
Dick Tracy
Dick Tracy
Mega Turrican
Mega Turrican
The Tick
The Tick
Ristar
Ristar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bishoujo Senshi Sailor Moon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bishoujo Senshi Sailor Moon oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bishoujo Senshi Sailor Moon oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bishoujo Senshi Sailor Moon oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bishoujo Senshi Sailor Moon