Blades of Vengeance

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Blades of Vengeance

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Blades of Vengeance
Blades of Vengeance
Beauty and the Beast - Roar of the Beast
Beauty and the Beast
Roar of the Beast
Bishoujo Senshi - Sailor Moon
Bishoujo Senshi
Sailor Moon
James Bond - The Duel
James Bond
The Duel
Chiki Chiki Boys
Chiki Chiki Boys
Dick Tracy
Dick Tracy
Mega Turrican
Mega Turrican
The Tick
The Tick
Ristar
Ristar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Blades of Vengeance Oyunu Nasıl Oynanır ?

Blades of Vengeance oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Blades of Vengeance oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Blades of Vengeance oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Blades of Vengeance oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Blades of Vengeance oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Blades of Vengeance oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Blades of Vengeance oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Blades of Vengeance oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Blades of Vengeance oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Blades of Vengeance oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Blades of Vengeance oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.