Chiki Chiki Boys

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Blades of Vengeance
Blades of Vengeance
Beauty and the Beast - Roar of the Beast
Beauty and the Beast
Roar of the Beast
Bishoujo Senshi - Sailor Moon
Bishoujo Senshi
Sailor Moon
James Bond - The Duel
James Bond
The Duel
Chiki Chiki Boys
Chiki Chiki Boys
Dick Tracy
Dick Tracy
Mega Turrican
Mega Turrican
The Tick
The Tick
Ristar
Ristar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Chiki Chiki Boys Oyunu Nasıl Oynanır ?

Chiki Chiki Boys oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Chiki Chiki Boys oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Chiki Chiki Boys oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Chiki Chiki Boys oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Chiki Chiki Boys oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Chiki Chiki Boys oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Chiki Chiki Boys oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Chiki Chiki Boys oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Chiki Chiki Boys oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Chiki Chiki Boys oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Chiki Chiki Boys oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Chiki Chiki Boys