Mega Turrican

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Mega Turrican

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Blades of Vengeance
Blades of Vengeance
Beauty and the Beast - Roar of the Beast
Beauty and the Beast
Roar of the Beast
Bishoujo Senshi - Sailor Moon
Bishoujo Senshi
Sailor Moon
James Bond - The Duel
James Bond
The Duel
Chiki Chiki Boys
Chiki Chiki Boys
Dick Tracy
Dick Tracy
Mega Turrican
Mega Turrican
The Tick
The Tick
Ristar
Ristar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mega Turrican Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mega Turrican oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mega Turrican oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mega Turrican oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mega Turrican oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mega Turrican oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mega Turrican oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mega Turrican oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mega Turrican oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mega Turrican oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mega Turrican oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mega Turrican oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.