3 Count Bout

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


3 Count Bout Oyunu Nasıl Oynanır ?

3 Count Bout oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. 3 Count Bout oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında 3 Count Bout oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise 3 Count Bout oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra 3 Count Bout oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

3 Count Bout oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, 3 Count Bout oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. 3 Count Bout oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. 3 Count Bout oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, 3 Count Bout oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe 3 Count Bout oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


3 Count Bout