64th. Street
A Detective Story

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


64th. Street Oyunu Nasıl Oynanır ?

64th. Street oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. 64th. Street oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında 64th. Street oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise 64th. Street oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra 64th. Street oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

64th. Street oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, 64th. Street oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. 64th. Street oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. 64th. Street oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, 64th. Street oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe 64th. Street oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


64th. Street - 64. Sokak