Arabian Magic

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Arabian Magic - Arap Büyüsü

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Arabian Magic Oyunu Nasıl Oynanır ?

Arabian Magic oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Arabian Magic oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Arabian Magic oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Arabian Magic oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Arabian Magic oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Arabian Magic oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Arabian Magic oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Arabian Magic oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Arabian Magic oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Arabian Magic oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Arabian Magic oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.