Final Blow

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Final Blow

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Final Blow Oyunu Nasıl Oynanır ?

Final Blow oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Final Blow oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Final Blow oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Final Blow oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Final Blow oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Final Blow oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Final Blow oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Final Blow oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Final Blow oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Final Blow oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Final Blow oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.