Kizuna Encounter
Super Tag Battle

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Kizuna Encounter Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kizuna Encounter oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Kizuna Encounter oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Kizuna Encounter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Kizuna Encounter oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Kizuna Encounter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Kizuna Encounter oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Kizuna Encounter oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Kizuna Encounter oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Kizuna Encounter oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Kizuna Encounter oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Kizuna Encounter oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Kizuna Encounter - Super Tag Battle