Matrimelee

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Matrimelee

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

DİĞER OYUNLAR


Matrimelee Oyunu Nasıl Oynanır ?

Matrimelee oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Matrimelee oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Matrimelee oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Matrimelee oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Matrimelee oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Matrimelee oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Matrimelee oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Matrimelee oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Matrimelee oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Matrimelee oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Matrimelee oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.