Riot City

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Riot City - İsyan Şehri

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gogetsuji Legends
Gogetsuji Legends
Matrimelee
Matrimelee
Kizuna Encounter - Super Tag Battle
Kizuna Encounter
Super Tag Battle
64th. Street - A Detective Story
64th. Street
A Detective Story
3 Count Bout
3 Count Bout
Riot City
Riot City
Arabian Magic
Arabian Magic
Final Blow
Final Blow
Ghosts'n Goblins
Ghosts'n Goblins

DİĞER OYUNLAR


Riot City Oyunu Nasıl Oynanır ?

Riot City oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Riot City oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Riot City oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Riot City oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Riot City oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Riot City oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Riot City oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Riot City oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Riot City oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Riot City oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Riot City oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.