Fatal Fury Special

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Fatal Fury - King Of Fighters
Fatal Fury
King Of Fighters
Fatal Fury 2
Fatal Fury 2
Fatal Fury 3 - Road To The Final Victory
Fatal Fury 3
Road To The Final Victory
Fatal Fury Special
Fatal Fury Special
Real Bout - Fatal Fury
Real Bout
Fatal Fury
Real Bout Fatal Fury 2 - The Newcomers
Real Bout
Fatal Fury 2
The Newcomers
Real Bout - Fatal Fury Special
Real Bout
Fatal Fury Special
Toukidenshou - Angel Eyes
Toukidenshou
Angel Eyes
The Last Blade
The Last Blade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Fatal Fury Special Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fatal Fury Special oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Fatal Fury Special oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Fatal Fury Special oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Fatal Fury Special oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Fatal Fury Special oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Fatal Fury Special oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Fatal Fury Special oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Fatal Fury Special oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Fatal Fury Special oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Fatal Fury Special oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Fatal Fury Special oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Fatal Fury Special