Real Bout Fatal Fury Special

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Fatal Fury - King Of Fighters
Fatal Fury
King Of Fighters
Fatal Fury 2
Fatal Fury 2
Fatal Fury 3 - Road To The Final Victory
Fatal Fury 3
Road To The Final Victory
Fatal Fury Special
Fatal Fury Special
Real Bout - Fatal Fury
Real Bout
Fatal Fury
Real Bout Fatal Fury 2 - The Newcomers
Real Bout
Fatal Fury 2
The Newcomers
Real Bout - Fatal Fury Special
Real Bout
Fatal Fury Special
Toukidenshou - Angel Eyes
Toukidenshou
Angel Eyes
The Last Blade
The Last Blade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Real Bout Fatal Fury Special Oyunu Nasıl Oynanır ?

Real Bout Fatal Fury Special oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Real Bout Fatal Fury Special oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Real Bout Fatal Fury Special oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Real Bout Fatal Fury Special oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Real Bout Fatal Fury Special oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Real Bout Fatal Fury Special oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Real Bout Fatal Fury Special oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Real Bout Fatal Fury Special oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Real Bout Fatal Fury Special oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Real Bout Fatal Fury Special oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Real Bout Fatal Fury Special oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Real Bout Fatal Fury Special