Toukidenshou
Angel Eyes

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Fatal Fury - King Of Fighters
Fatal Fury
King Of Fighters
Fatal Fury 2
Fatal Fury 2
Fatal Fury 3 - Road To The Final Victory
Fatal Fury 3
Road To The Final Victory
Fatal Fury Special
Fatal Fury Special
Real Bout - Fatal Fury
Real Bout
Fatal Fury
Real Bout Fatal Fury 2 - The Newcomers
Real Bout
Fatal Fury 2
The Newcomers
Real Bout - Fatal Fury Special
Real Bout
Fatal Fury Special
Toukidenshou - Angel Eyes
Toukidenshou
Angel Eyes
The Last Blade
The Last Blade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Toukidenshou Oyunu Nasıl Oynanır ?

Toukidenshou oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Toukidenshou oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Toukidenshou oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Toukidenshou oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Toukidenshou oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Toukidenshou oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Toukidenshou oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Toukidenshou oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Toukidenshou oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Toukidenshou oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Toukidenshou oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Toukidenshou - Angel Eyes