Blood Warrior

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Blood Warrior

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

DİĞER OYUNLAR


Blood Warrior Oyunu Nasıl Oynanır ?

Blood Warrior oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Blood Warrior oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Blood Warrior oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Blood Warrior oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Blood Warrior oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Blood Warrior oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Blood Warrior oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Blood Warrior oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Blood Warrior oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Blood Warrior oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Blood Warrior oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.