D.D. Crew

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


D.D. Crew Oyunu Nasıl Oynanır ?

D.D. Crew oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. D.D. Crew oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında D.D. Crew oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise D.D. Crew oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra D.D. Crew oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

D.D. Crew oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, D.D. Crew oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. D.D. Crew oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. D.D. Crew oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, D.D. Crew oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe D.D. Crew oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


D.D. Crew