Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Dungeons & Dragons Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dungeons & Dragons oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dungeons & Dragons oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dungeons & Dragons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dungeons & Dragons oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dungeons & Dragons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dungeons & Dragons oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dungeons & Dragons oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dungeons & Dragons oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dungeons & Dragons oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dungeons & Dragons oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dungeons & Dragons oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dungeons & Dragons - Zindanlar & Ejderhalar