Hippodrome

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Hippodrome - Hipodrom

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

DİĞER OYUNLAR


Hippodrome Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hippodrome oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Hippodrome oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Hippodrome oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Hippodrome oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Hippodrome oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Hippodrome oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Hippodrome oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Hippodrome oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Hippodrome oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Hippodrome oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Hippodrome oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.