Kaiser Knuckle

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Kaiser Knuckle Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kaiser Knuckle oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Kaiser Knuckle oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Kaiser Knuckle oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Kaiser Knuckle oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Kaiser Knuckle oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Kaiser Knuckle oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Kaiser Knuckle oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Kaiser Knuckle oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Kaiser Knuckle oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Kaiser Knuckle oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Kaiser Knuckle oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Kaiser Knuckle