Magical Cat Adventure

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


D.D. Crew
D.D. Crew
Blood Warrior
Blood Warrior
Karate Blazers
Karate Blazers
Dungeons & Dragons - Shadow Over Mystara
Dungeons & Dragons
Shadow Over Mystara
Kaiser Knuckle
Kaiser Knuckle
The Gladiator
The Gladiator
Hippodrome
Hippodrome
Magical Cat Adventure
Magical Cat Adventure
Fantasy Land
Fantasy Land

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Magical Cat Adventure Oyunu Nasıl Oynanır ?

Magical Cat Adventure oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Magical Cat Adventure oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Magical Cat Adventure oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Magical Cat Adventure oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Magical Cat Adventure oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Magical Cat Adventure oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Magical Cat Adventure oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Magical Cat Adventure oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Magical Cat Adventure oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Magical Cat Adventure oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Magical Cat Adventure oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Magical Cat Adventure - Büyülü Kedi Macerası