Aggressors Of Dark Kombat

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Aggressors Of Dark Kombat Oyunu Nasıl Oynanır ?

Aggressors Of Dark Kombat oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Aggressors Of Dark Kombat oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Aggressors Of Dark Kombat oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Aggressors Of Dark Kombat oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Aggressors Of Dark Kombat oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Aggressors Of Dark Kombat oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Aggressors Of Dark Kombat oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Aggressors Of Dark Kombat oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Aggressors Of Dark Kombat oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Aggressors Of Dark Kombat oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Aggressors Of Dark Kombat oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Aggressors Of Dark Kombat Oyna