Battle K-Road

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Battle K-Road Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battle K-Road oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Battle K-Road oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Battle K-Road oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Battle K-Road oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Battle K-Road oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Battle K-Road oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Battle K-Road oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Battle K-Road oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Battle K-Road oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Battle K-Road oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Battle K-Road oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Battle K-Road Oyna