Capcom Vs SNK
Millennium Fight 2000

🕹️ PSX Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Capcom Vs. SNK Oyunu Nasıl Oynanır ?

Capcom Vs. SNK oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Capcom Vs. SNK oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Capcom Vs. SNK oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Capcom Vs. SNK oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Capcom Vs. SNK oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Capcom Vs. SNK oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Capcom Vs. SNK oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Capcom Vs. SNK oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Capcom Vs. SNK oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Capcom Vs. SNK oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Capcom Vs. SNK oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Capcom Vs SNK Oyna