Michael Jackson's Moonwalker

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

DİĞER OYUNLAR


Michael Jackson's Moonwalker Oyunu Nasıl Oynanır ?

Michael Jackson's Moonwalker oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Michael Jackson's Moonwalker oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Michael Jackson's Moonwalker oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Michael Jackson's Moonwalker oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Michael Jackson's Moonwalker oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Michael Jackson's Moonwalker oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Michael Jackson's Moonwalker oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Michael Jackson's Moonwalker oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Michael Jackson's Moonwalker oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Michael Jackson's Moonwalker oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Michael Jackson's Moonwalker oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Michael Jackson's Moonwalker Oyna