SVC Chaos
SNK Vs Capcom

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


SVC Chaos - SNK Vs. Capcom Oyunu Nasıl Oynanır ?

SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe SVC Chaos - SNK Vs. Capcom oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


SVC Chaos - SNK Vs Capcom Oyna