X-Men Vs Street Fighter

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rampage World Tour
Rampage
World Tour
Rampage 2 Universal Tour
Rampage 2
Universal Tour
Aggressors Of Dark Kombat
Aggressors Of
Dark Kombat
SVC Chaos - SNK Vs. Capcom
SVC Chaos
SNK Vs. Capcom
X-Men Vs. Street Fighter
X-Men
Vs.
Street Fighter
Capcom Vs. SNK
Capcom Vs. SNK
Millennium Fight 2000
Battle K-Road
Battle K-Road
Michael Jackson's Moonwalker
Michael Jackson's
Moonwalker
Blandia
Blandia

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


X-Men Vs Street Fighter Oyunu Nasıl Oynanır ?

X-Men Vs Street Fighter oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. X-Men Vs Street Fighter oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında X-Men Vs Street Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise X-Men Vs Street Fighter oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra X-Men Vs Street Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

X-Men Vs Street Fighter oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, X-Men Vs Street Fighter oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. X-Men Vs Street Fighter oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. X-Men Vs Street Fighter oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, X-Men Vs Street Fighter oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe X-Men Vs Street Fighter oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


X-Men Vs Street Fighter Oyna