Pretty Soldier Sailor Moon

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Sengoku
Sengoku
Sengoku 2
Sengoku 2
Sengoku 3
Sengoku 3
Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa
Wild West
C.O.W.-Boys Of
Moo Mesa
Pretty Soldier Sailor Moon
Pretty Soldier
Sailor Moon
Spin Master
Spin Master
Super Sidekicks
Super Sidekicks
Super Sidekicks 2 - The World Championship
Super Sidekicks 2
The World Championship
Super Sidekicks 3 - The Next Glory
Super Sidekicks 3
The Next Glory

DİĞER OYUNLAR


Pretty Soldier Sailor Moon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pretty Soldier Sailor Moon oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pretty Soldier Sailor Moon oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pretty Soldier Sailor Moon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pretty Soldier Sailor Moon oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pretty Soldier Sailor Moon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pretty Soldier Sailor Moon oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pretty Soldier Sailor Moon oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pretty Soldier Sailor Moon oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pretty Soldier Sailor Moon oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pretty Soldier Sailor Moon oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pretty Soldier Sailor Moon oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pretty Soldier Sailor Moon Oyna