Sengoku

[ Sengoku Densho ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Sengoku
Sengoku
Sengoku 2
Sengoku 2
Sengoku 3
Sengoku 3
Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa
Wild West
C.O.W.-Boys Of
Moo Mesa
Pretty Soldier Sailor Moon
Pretty Soldier
Sailor Moon
Spin Master
Spin Master
Super Sidekicks
Super Sidekicks
Super Sidekicks 2 - The World Championship
Super Sidekicks 2
The World Championship
Super Sidekicks 3 - The Next Glory
Super Sidekicks 3
The Next Glory

DİĞER OYUNLAR


Sengoku Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sengoku oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Sengoku oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Sengoku oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Sengoku oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Sengoku oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Sengoku oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Sengoku oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Sengoku oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Sengoku oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Sengoku oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Sengoku oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Sengoku Oyna