Sengoku 2
[ Sengoku Densho 2 ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Sengoku
Sengoku
Sengoku 2
Sengoku 2
Sengoku 3
Sengoku 3
Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa
Wild West
C.O.W.-Boys Of
Moo Mesa
Pretty Soldier Sailor Moon
Pretty Soldier
Sailor Moon
Spin Master
Spin Master
Super Sidekicks
Super Sidekicks
Super Sidekicks 2 - The World Championship
Super Sidekicks 2
The World Championship
Super Sidekicks 3 - The Next Glory
Super Sidekicks 3
The Next Glory

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Sengoku 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sengoku 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Sengoku 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Sengoku 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Sengoku 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Sengoku 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Sengoku 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Sengoku 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Sengoku 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Sengoku 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Sengoku 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Sengoku 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Sengoku 2 Oyna