Super Sidekicks
[ Tokuten Ou ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Sengoku
Sengoku
Sengoku 2
Sengoku 2
Sengoku 3
Sengoku 3
Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa
Wild West
C.O.W.-Boys Of
Moo Mesa
Pretty Soldier Sailor Moon
Pretty Soldier
Sailor Moon
Spin Master
Spin Master
Super Sidekicks
Super Sidekicks
Super Sidekicks 2 - The World Championship
Super Sidekicks 2
The World Championship
Super Sidekicks 3 - The Next Glory
Super Sidekicks 3
The Next Glory

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Sidekicks Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Sidekicks oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Sidekicks oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Sidekicks oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Sidekicks oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Sidekicks oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Sidekicks oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Sidekicks oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Sidekicks oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Sidekicks oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Sidekicks oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Sidekicks oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Sidekicks - Tokuten Ou Oyna