Wild West COW-Boys Of Moo Mesa

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Sengoku
Sengoku
Sengoku 2
Sengoku 2
Sengoku 3
Sengoku 3
Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa
Wild West
C.O.W.-Boys Of
Moo Mesa
Pretty Soldier Sailor Moon
Pretty Soldier
Sailor Moon
Spin Master
Spin Master
Super Sidekicks
Super Sidekicks
Super Sidekicks 2 - The World Championship
Super Sidekicks 2
The World Championship
Super Sidekicks 3 - The Next Glory
Super Sidekicks 3
The Next Glory

DİĞER OYUNLAR


Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wild West C.O.W.-Boys Of Moo Mesa oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wild West COW-Boys Of Moo Mesa Oyna