Battletoads & Double Dragon

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Battletoads
Battletoads
Battletoads & Double Dragon
Battletoads
&
Double Dragon
Battletoads In Battlemaniacs
Battletoads In
Battlemaniacs
King Of The Monsters
King Of The Monsters
Garou - Mark of the Wolves
Garou
Mark of the Wolves
Killer Instinct Gold
Killer Instinct Gold
Bubble Bobble
Bubble Bobble
Bubble Bobble 2
Bubble Bobble 2
Bubble Memories
Bubble Memories

DİĞER OYUNLAR


Battletoads & Double Dragon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battletoads & Double Dragon oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Battletoads & Double Dragon oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Battletoads & Double Dragon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Battletoads & Double Dragon oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Battletoads & Double Dragon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Battletoads & Double Dragon oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Battletoads & Double Dragon oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Battletoads & Double Dragon oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Battletoads & Double Dragon oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Battletoads & Double Dragon oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Battletoads & Double Dragon oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Battletoads & Double Dragon Oyna