Bubble Bobble 2

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battletoads
Battletoads
Battletoads & Double Dragon
Battletoads
&
Double Dragon
Battletoads In Battlemaniacs
Battletoads In
Battlemaniacs
King Of The Monsters
King Of The Monsters
Garou - Mark of the Wolves
Garou
Mark of the Wolves
Killer Instinct Gold
Killer Instinct Gold
Bubble Bobble
Bubble Bobble
Bubble Bobble 2
Bubble Bobble 2
Bubble Memories
Bubble Memories

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bubble Bobble 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bubble Bobble 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bubble Bobble 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bubble Bobble 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bubble Bobble 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bubble Bobble 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bubble Bobble 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bubble Bobble 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bubble Bobble 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bubble Bobble 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bubble Bobble 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bubble Bobble 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bubble Bobble 2 Oyna