Bubble Memories

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battletoads
Battletoads
Battletoads & Double Dragon
Battletoads
&
Double Dragon
Battletoads In Battlemaniacs
Battletoads In
Battlemaniacs
King Of The Monsters
King Of The Monsters
Garou - Mark of the Wolves
Garou
Mark of the Wolves
Killer Instinct Gold
Killer Instinct Gold
Bubble Bobble
Bubble Bobble
Bubble Bobble 2
Bubble Bobble 2
Bubble Memories
Bubble Memories

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bubble Memories Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bubble Memories oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bubble Memories oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bubble Memories oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bubble Memories oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bubble Memories oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bubble Memories oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bubble Memories oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bubble Memories oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bubble Memories oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bubble Memories oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bubble Memories oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bubble Memories Oyna