Killer Instinct Gold

🕹️ Nindendo 64 Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Battletoads
Battletoads
Battletoads & Double Dragon
Battletoads
&
Double Dragon
Battletoads In Battlemaniacs
Battletoads In
Battlemaniacs
King Of The Monsters
King Of The Monsters
Garou - Mark of the Wolves
Garou
Mark of the Wolves
Killer Instinct Gold
Killer Instinct Gold
Bubble Bobble
Bubble Bobble
Bubble Bobble 2
Bubble Bobble 2
Bubble Memories
Bubble Memories

DİĞER OYUNLAR


Killer Instinct Gold Oyunu Nasıl Oynanır ?

Killer Instinct Gold oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Killer Instinct Gold oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Killer Instinct Gold oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Killer Instinct Gold oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Killer Instinct Gold oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Killer Instinct Gold oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Killer Instinct Gold oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Killer Instinct Gold oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Killer Instinct Gold oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Killer Instinct Gold oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Killer Instinct Gold oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Killer Instinct Gold Oyna