King Of The Monsters

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battletoads
Battletoads
Battletoads & Double Dragon
Battletoads
&
Double Dragon
Battletoads In Battlemaniacs
Battletoads In
Battlemaniacs
King Of The Monsters
King Of The Monsters
Garou - Mark of the Wolves
Garou
Mark of the Wolves
Killer Instinct Gold
Killer Instinct Gold
Bubble Bobble
Bubble Bobble
Bubble Bobble 2
Bubble Bobble 2
Bubble Memories
Bubble Memories

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


King Of The Monsters Oyunu Nasıl Oynanır ?

King Of The Monsters oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. King Of The Monsters oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında King Of The Monsters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise King Of The Monsters oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra King Of The Monsters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

King Of The Monsters oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, King Of The Monsters oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. King Of The Monsters oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. King Of The Monsters oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, King Of The Monsters oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe King Of The Monsters oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


King Of The Monsters Oyna