The King Of Fighters '97 Plus


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

The King Of Fighters '94
The King Of Fighters '94
The King Of Fighters '95
The King Of Fighters '95
The King Of Fighters '96
The King Of Fighters '96
The King Of Fighters '97
The King Of Fighters '97
The King Of Fighters '97 Plus
The King Of Fighters '97
Plus
The King Of Fighters '98 - The Slugfes
The King Of Fighters '98
The Slugfes
The King Of Fighters '99 - Millennium Battle
The King Of Fighters '99
Millennium Battle
The King Of Fighters 2000
The King Of Fighters 2000
The King Of Fighters 2001
The King Of Fighters 2001

DİĞER OYUNLAR


The King Of Fighters '97 Plus Oyunu Nasıl Oynanır ?

The King Of Fighters '97 Plus oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The King Of Fighters '97 Plus oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The King Of Fighters '97 Plus oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The King Of Fighters '97 Plus oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The King Of Fighters '97 Plus oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The King Of Fighters '97 Plus oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The King Of Fighters '97 Plus oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The King Of Fighters '97 Plus oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The King Of Fighters '97 Plus oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The King Of Fighters '97 Plus oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The King Of Fighters '97 Plus oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The King Of Fighters '97 Plus Oyna