Tumble Pop

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


The King Of Fighters 2002
The King Of Fighters 2002
The King Of Fighters 2002 Magic Plus
The King Of Fighters 2002
Magic Plus
The King Of Fighters 2003
The King Of Fighters 2003
The King of Fighters 2004 Ultra Plus
The King of Fighters 2004
Ultra Plus
The King Of Fighters 10th Anniversary Extra Plus
The King Of Fighters
10th Anniversary
Extra Plus
Street Hoop
Street Hoop
Pang
Pang
Super Pang
Super Pang
Tumble Pop
Tumble Pop

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tumble Pop Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tumble Pop oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tumble Pop oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tumble Pop oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tumble Pop oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tumble Pop oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tumble Pop oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tumble Pop oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tumble Pop oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tumble Pop oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tumble Pop oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tumble Pop oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tumble Pop Oyna